Arrow
Arrow
Shadow

 

MİMARİ YÖNLENDİRME SİSTEMLERİNE GÖZ ATIN

 

Detaylar

 

GÖRME ENGELLİLER İÇİN ÜRÜNLERE GÖZ ATIN

 

Detaylar

 

REFERANSLARI VE UYGULAMALARI İNCELEYİN

 

Detaylar

 

ÜRÜNLERİN ŞARTNAMELERİNİ İNDİRİN

 

Detaylar

braille ve latin alfabeli kabartma hasta haklari talimati

Görme Engelliler için Braille Alfabeli Hasta Hakları

Braille Alfabeli Hasta Hakları Nedir ?

Braille Hasta_Haklari-a4

Braille Alfabeli Hasta Hakları binaların ana girişin de bulunan danışma birimlerine yerleştirilen ve görme engelliler için özel tasarlanmış üzerinde Braille ve Latin kabartmaların bulunduğu Hastaların ne tür önceliklere sahip olduğunu belirten yardımcı paneller dir. Braille Alfabeli Hasta Hakları panelinin üzerinde,Latin Alfabesi,Braille alfabesi kabartma şeklinde bulunur;

Braille Alfabeli Hasta Haklarının yüzeyinde bulunan kabartma Latin harfler ve braille alfabesi ile işlenmiş yazılar hem görme engelli vatandaşlarımızın bu panelleri okumasına yardımcı olmakta,hemde doğuştan görme yeteneğine sahip ama görme yeteneğini sonradan kaybetmiş vatandaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır.Görme Engelliler için tasarlanmış ama tüm ziyaretçilerin kullanımına da olanak sağlayan yardımcı tabelalardır.

 

Braille Alfabeli Hasta Haklarının Genel Özellikleri Nelerdir ?

Braille Hasta_Haklari

 

Braille Alfabeli Hasta Haklarının yüzeyinde bulunan kabartma işaretlemeler görme engelli vatandaşlarımızın algılaya bileceği ölçü ve standartta dır.

Braille Alfabeli Hasta Haklarında Braille Alfabesi,Latin Alfabesi ve işaretlemeler ile birlikte kullanılarak her türden ziyaretçinin algılaya bileceği türde üretilmektedir.

Bina girişlerine yerleştirilen Braille Alfabeli Hasta Hakları sayesinde,Braille Alfabesi ile Görme engelli vatandaşlarımıza,Latin harfler ise görme yetisini kaybetmiş veya braille alfabesi bilmeyen vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Ürünler hakkında daha detyalı bilgiye ulaşmak ve mevcut var olan işlerinize ( Panellerinize,Yönlendirmelerinize )sunacağımız çözümler ve bu ürünlere ait fiyatları öğrenmek için bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Gelin Beraber Çözelim

Braille Alfabeli Hasta Hakları

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://kulelireklam.net/images/Braille_Hasta_Haklari/

 

Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası

braille-hasta-haklari-hasta-oncelikleri-sirasi

Ürün Açıklaması

Braille Hasta Oncelikleri sirasi a4

Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası hem görme engelliler ,hem de görme engeli bulunmayanlar tarafından hissedilebilen, kontrast renkler ,Latin Alfabesi ve Braille Alfabesi ile yazılan, Braille Alfabesi kabartmalı bir şekilde belirtilen, Ziyaretçilere sahip oldukları haklar ve öncelikler hakkında bilgilendirme panelleridir.

Braille Alfabeli Hasta Hakları binaların ana girişin de bulunan danışma birimlerine yerleştirilen ve görme engelliler için özel tasarlanmış üzerinde Braille ve Latin kabartmaların bulunduğu Hastaların ne tür Hak ve önceliklere sahip olduğunu belirten yardımcı paneller dir.

Braille Alfabeli Hasta Hakları ve Öncelikleri panelinin üzerinde,Latin Alfabesi ve Braille alfabesi kabartma şeklinde bulunur.

Braille Alfabeli Hasta Haklarının ve Öncelikerli Sırasının yüzeyinde bulunan kabartma Latin harfler ve braille alfabesi ile işlenmiş yazılar hem görme engelli vatandaşlarımızın bu panelleri okumasına yardımcı olmakta,hemde doğuştan görme yeteneğine sahip ama görme yeteneğini sonradan kaybetmiş vatandaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Bu Ürünler Görme Engelliler için tasarlanmış ama tüm ziyaretçilerin kullanımına da olanak sağlayan yardımcı paneller dir.

Gelin Beraber Çözelim

Ulaşın

 

KULELİ REKLAM HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Adres: Prof. Dr. Beynun Akyavaş Cad. Fatih Sk. No : 2 K: 4 D: 6 ÇENGELKÖY / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Tel : +90 216 342 38 20

Fax : +90 216 342 38 21

info@kulelireklam.com

Bulun